KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15682032
nr 1568 2032
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
"Vid Mäster Mikaelsgatan". Signerad. Akvarell, bildmått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:33:22
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr